Kurskalender

Barn kursperiode 1-2019

UkedagFørste kursdagSiste kursdagIkke kursGanger
Mandager14.01.201911.03.201918.02.20198
Tirsdager15.01.201912.03.201919.02.20198
Onsdager16.01.201913.03.201920.02.20198
Torsdager17.01.201914.03.201921.02.20198
Lørdager19.01.201916.03.201923.02.20198
Søndager20.01.201917.03.201924.02.20198

Ungdom kursperiode 1-2019

UkedagFørste kursdagSiste kursdagIkke kursGanger
Torsdager17.01.201914.03.201921.02.20198

Ungdom kursperiode 6-2018

UkedagFørste kursdagSiste kursdagIkke kursGanger
Torsdager25.10.201813.12.2018-8

Voksne kursperiode 1-2019

UkedagFørste kursdagSiste kursdagIkke kursGangerBegrensninger
Mandager14.01.201911.03.201918.02.20198-
Tirsdager15.01.201912.03.201919.02.20198-
Onsdager16.01.201913.03.201920.02.20198Kun kvinner
Torsdager17.01.201914.03.201921.02.20198-

Voksne kursperiode 6-2018

UkedagFørste kursdagSiste kursdagIkke kursGangerBegrensninger
Mandager29.10.201817.12.2018-8-
Tirsdager30.10.201818.12.2018-8-
Onsdager24.10.201812.12.2018-8Kun kvinner
Torsdager25.10.201813.12.2018-8-

Vannaerobic kursperiode 1-2019

UkedagFørste kursdagSiste kursdagIkke kursStartVarighetBassengBegrensninger
Tirsdager08.01.201926.03.2019 -07:3040-45 minMunchs gate 7Kun kvinner
Onsdager09.01.201927.03.2019 -16:4040-45 minMunchs gate 7-
Onsdager09.01.201927.03.2019 -17:3040-45 minMunchs gate 7Kun kvinner
Torsdager10.01.201928.03.2019 -07:3040-45 minMunchs gate 7Kun kvinner

Vannaerobic kursperiode 4-2018

UkedagFørste kursdagSiste kursdagIkke kursStartVarighetBassengBegrensninger
Tirsdager16.10.201818.12.2018-07:3040-45 minMunchs gate 7Kun kvinner
Onsdager17.10.201819.12.2018-16:4040-45 minMunchs gate 7-
Onsdager17.10.201819.12.2018-17:3040-45 minMunchs gate 7Kun kvinner
Torsdager18.10.201820.12.2018-07:3040-45 minMunchs gate 7Kun kvinner

Gravide kursperiode 1-2019

UkedagFørste kursdagSiste kursdagIkke kursGangerStartVarighetBassengInfo
Tirsdager08.01.201926.03.2019 -1208:2040-45 minMunchs gate 7Program A
Tirsdager08.01.201926.03.2019 -1209:1035-40 minMunchs gate 7Program B
Torsdager10.01.201928.03.2019 -1208:2040-45 minMunchs gate 7Program A
Torsdager10.01.201928.03.2019 -1209:1035-40 minMunchs gate 7Program B

Gravide kursperiode 4-2018

UkedagFørste kursdagSiste kursdagIkke kursGangerStartVarighetBassengInfo
Tirsdager16.10.201818.12.2018-1008:2040-45 minMunchs gate 7Program A
Tirsdager16.10.201818.12.2018-1009:1035-40 minMunchs gate 7Program B
Torsdager18.10.201820.12.2018-1008:2040-45 minMunchs gate 7Program A
Torsdager18.10.201820.12.2018-1009:1035-40 minMunchs gate 7Program B